طراحی واکنش گرا

امروزه کاربران از بیشمار نمایشگر در ابعاد بزرگ و کوچک برای دستیابی به صفحات اینترنت استفاده میکنند. پس سایت شما باید مطابق با سایز نمایشگر کاربر خود را منطبق کند و به بهترین شکل خود را نمایش دهد. ما در طراحی به این مسئله اهمیت می دهیم.

این مسئله مهم است که سایت شما به خوبی روان در دیوایس کاربر نمایش داده شود و کاربر از تماشا و مرور آن راضی باشد و از آن لذت ببرد و به خواسته خود برسد.

مثلا نمایش وبسایت در موبایل و تبلت ها و کامپیوتر ها باید باهم متفاوت باشد زیر اندازه نمایشگر این دیوایس ها باهم متفاوت است و کاربر علاقه دارد راحت به آنچه نیاز دار دسترسی داشته باشد.

اهمیت طراحی وب سایت واکنش گرا ریسپانسیو (RESPONSIVE)

با طراحی سایت واکنش گرا  نیازی نیست که برای هر دستگاه یک صفحه جدا طراحی شود تا با توجه به نوع دستگاه صفحه مربوطه نمایش داده شود.

در طراحی سایت واکنش گرا که Responsive Web Design مشهور است، ساختار لایه‌های سایت به صورت شناور طراحی می‌شود که باعث تنظیم عرض صفحه، سایز متن و … در ابعاد مختلف می شود که این کار به صورت کاملا خودکار انجام می‌شود.

سایت واکنش گرا برای واکنش سایت نسبت به تغییر دستگاه های مختلف مانند تبلت، موبایل، لپ تاپ، تلویزیون های هوشمند و همچنین تغییر رزولوشن ها مورد استفاده قرار می گیرد.

یک شرکت پیشرو و موفق بایستی اطلاعات کسب و کار خود را به بهترین نحو ارایه ونسبت به تغییر دستگاه کاربران واکنش مناسب دهد.

با توجه به این امکان بی نظیر کاربر تعامل بهتری با سایت برقرار کرده و این تکنیک تاثیر مثبت و جذب بیشتری روی کاربر خواهد داشت.

و کاربر حتما احساس خوبی به شما و کسب و کارتان خواهد داشت.

تلفن تماس

۰۹۳۹۱۷۰۰۴۷۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *