اهمیت سرعت بارگذاری سایت

همه ما از تلف شدن بیهوده وقت خود عصبی می شویم، فرقی ندارد که چطور تلف شود، مثلا در ترافیک یا انتظار برای رسیدن کسی که قراری با آن داریم یا حتی مرور یک وبسایت. بارها شده که حتما با وبسایتی برخورد کرده باید که آنقدر دیر لود شده باشد که از دیدن آن خسته شوید، اغلب کاربران اگر مجبور نباشند سایت های کند را برای بار دوم باز نخواهند کرد.

این که سایت ما با سرعتی مناسب باز شود علاوه بر احترام به مشتری و القای این حس به آن که صاحب سایت برای وقت کاربر خود ارزش قائل شده است یک امتیاز است، از مزایای سایت هایی که از سرعت بارگذاری بالایی برخوردارند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

سرعت لود بالا در هر دیوایس

رضایت مشتری و کاربران

کاهش مصرف منابع سخت افزاری سایت

رجوع مجدد کاربران

افزایش رنک گوگل

کاهش رتبه در الکسا

محبوبیت در بین کاربران

و…

اسکاینو با توجه به موارد بالا همیشه تلاش کرده در طراحی با توجه به خواسته کاربر وب سایتی بهینه را طراحی کند تا وب سایت از سرعت لود بالایی برخوردار باشد.

از اقداماتی که در این زمینه انجام می شود می توان به انتخاب هاست یا سروری مناسب اشاره کرد، که قبل از طراحی سایت با مشتری هماهنگ شده و به صورت دقیق با توجه به هزینه و کارایی و هدف مشتری و پیش بینی ورودی کاربران و دیگر عوامل در این زمینه به مشتری مشاوره خواهیم داد.

البته این عمل فقط قدم اول کار است و بهینه طراحی شدن هم شرط مهمی است. ولی نکته قابل توجه دیگری که در این زمینه میتوان به آن اشاره کرد آموزش درست به مشتری جهت استفاده از سایت و ایجاد محتواست، اسکاینو این نکته را هم لازم دانسته و به خوبی به مشتری یا اوپراتوری که سایت را مدیریت خواهد کرد آموزش های لازم را ارائه می کند.

 

اهمیت سرعت بارگذاری سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *